החלפת צילינדר

ההגנה הראשונה והבטוחה ביותר על הבית שלנו היא מערכת נעילה תקינה. כל דלת בישראל ובכול העולם כולו מטרתה העיקרית היא לשמור על אי יכולת הכניסה של גורמים לא רצויים או לא מוכרים. נעילת דלת משמעותה הקניית ביטחון אישי וביטחון לשמירה על הרכוש שלנו.

החלק העיקרי והמשמעותי ביותר בכל דלת הוא הצילינדר. צילינדר הוא למעשה המנגנון אשר מפעיל את הזרועות הנדרשות לנעילה בטוחה של הדלת. החלפה של צילינדר נדרשת במצבים מסוימים כאשר לרוב צילינדרים נחשבים למכלולים אמינים אשר מחזיקים מעמד די הרבה זמן ובכול זאת ישנם מצבים בהם החלפה של הצילינדר היא הכרחית. לעומת זאת ישנם הרבה מאוד מקרים בהם החלפה של הצילינדר היא אמנם אינה הכרחית אך היא מומלצת ביותר ועל כך נרחיב בהמשך.

היכן כדאי להחליף את הצילינדר?


כאמור החלפת צילינדר ביהוד או בכול מקום אחר ע"י פורץ היא מחויבת גם במקרים שהצילינדר תקין לחלוטין. מצבים בהם החלפת צילינדר בירושלים או בכול מקום אחר בארץ היא הכרחית היא בראש ובראשונה כאשר מאבדים את המפתח או שיש חשש כי המפתח שוכפל.

גנבים הולכים ומתפתחים עם הזמן ושיטות הפעולה שלהם הפכו להיות שיטות פעולה מתוחכמות ונקיות, לא פעם יעדיפו הגנבים לשכפל מפתח או פשוט לגנוב מפתח על מנת להיכנס לדירה בצורה חלקה ומהירה.

החלפת צילינדר בכפר סבא (לצורך העניין) יהיה מומלץ גם למקרים של פיתוח דגמים חדשים ומשוכללים יותר אשר יקשו יותר על גנב כזה או אחר.