פריצת דלת

על פריצות אנו שומעים לא פעם בהקשר השלילי כאשר נתקלים בידיעה כזו או אחרת על פריצה וגניבה של רכוש או כל דבר אחר. הרוב לוודאי נתקלו בשכן כזה או אחר אשר פרצו אליו הביתה אם זה דרך החלון או דרך הדלת הראשית. לצערנו רבים מקוראי שורות אלו סבלו מפריצה שנעשתה לביתם או לרכבם.

לפריצות אכן קונוטציה שלילית אבל מסתבר שישנם אנשים טובים אשר פורצים דלתות ,כספות ומכוניות לפרנסתם, כאשר כול כוונתם היא לעזור ולעשות טוב לאנשים. פריצת דלת בקריית ביאליק על ידי פורץ דלתות מקצועי היא לעיתים יכולה להיות מצילה חיים. פריצת דלת בקריית ביאליק לחילוץ ילד או מבוגר היא מצריכה את אותו המנעולן להיות מקצועי ביותר על מנת לפרוץ את הדלת בצורה המהירה ביותר ועם זאת לא לעשות נזק סביבתי יתר על המידה.

איך אדע לבחור את המנעולן המקצועי ביותר?


לשם כך הוקם ארגון המנעולנים הישראלי שתפקידו הוא לרכז את כל המנעולנים תחת קורת גג אחת. אולם לא כל מנעולן יוכל להיכלל ברשימת המנעולנים של הארגון. לטובת פריצת דלתות בקרית ים או פריצת רב בריח ניתן יהיה לבחור מנעולן מקומי מארגון המנעולנים. בכך להבטיח כי אותה פריצת דלתות בקרית ים תעשה על ידי מנעולן בעל וותק של חמש שנים לפחות ובעל ההכשרה והאישורים הנדרשים כולל תעודת יושר משטרתית.