פריצת כספות

בסרטים ההוליוודיים נראים פורצי הכספות לבושים בבגדים השחורים כשהם לעיתים הגיבורים הראשיים של הסרט. גם סרטים ישראליים כמו "מתחת לאף" ועוד רבים אחרים נראים אותם השודדים כשהם פורצים אל אותה הכספת הגדולה והאימתנית. בסרטים פורצי הכספות הם לרוב השודדים והגנבים אך האם ישנם פורצי כספות טובים?

התשובה היא כן, ולא די בכך שפורצי הכספות הם אלה אשר תפקידם הוא לעזור לזולת הם גם מאושרים לכך מטעם משטרת ישראל אשר ממציאה עבורם את תעודות היושר אשר עימם יוכלו להתקבל אל אחת מהמכללות ללימוד מקצוע מנעולן.

פריצת כספות במעלה אדומים היא נכונה גם לפריצה לכספות בלונדון או פריצת כספות במעלות. הכספות הן אותן הכספות ,חלקן מתוחכמות יותר וחלקן מתוחכמות פחות, ישנן כספות קיר וישנן כספות עם פתיחה כזו או מנגנון פתיחה אחר, אך דבר אחד ברור לגמרי הוא כי את הכספת אשר יש צורך בפריצתה יעשה איש מקצוע אשר הוסמך בדיוק לכך.

כספות לעיתים קרובות מכילות כסף רב או מסמכים מסווגים אשר יש צורך בהם בצורה דחופה ביותר. תקלות במנגנוני הפתיחה והסגירה של כספות אלו עלול להתרחש או בשל ניסיון כושל לפרוץ כספת זו או בשל עייפות החומר. לכן מוטב להיעזר בשירותיו של מנעולן מקומי אשר ייתן מענה מהיר לבעיה כזו או אחרת שצצה.

פריצת כספות מוטב ותעשה על ידי מנעולן מקומי גם למקרים בהם יהיה צורך בפריצה מחודשת או תיקון כזה או אחר חוזר במערכת הנעילה של הכספת.

אז אמרנו כי לצורך פריצת כספות במעלות יועדף מנעולן ממעלות אך על אילו עוד פרמטרים כדאי להתייחס לפני שנזמין מנעולן לפריצה של הכספת שלנו? למקצוענות אין תחליף, על מנת לדעת כי אנו מזמינים את המנעולן האיכותי והמקצועי ביותר מומלץ לוודא כי הוא אכן רשום ומוכר בארגון הישראלי למנעולנים.

ארגון המנעולנים הישראלי מרכז מנעולנים מכול רחבי הארץ. פריצת כספות במעלה אדומים או פריצת רכב אשר תעשה על ידי מנעולן אשר רשום כחבר בארגון יבטיח ללקוח כי זהו אכן מנעולן מקצועי ואמין.