פריצת רב בריח

חדשות לבקרים אנחנו שומעים על פריצות כאלה ואחרות לרכבים או לבתים, מכת המדינה הזו תוקפת את כולם, לא פעם אנו שומעים על התפרצויות ופריצות של משקים ובתים פרטיים, פריצות לרכבים ודירות, פריצות לכספות ועוד אין ספור סיפורים כאלה ואחרים.

אך האם ישנם רק פריצות שנועדו להרע? מסתבר שלא, ישנן פריצות של אנשי מקצוע שמתפקידם לפרוץ מנעול כזה או אחר מטעמי ביטחון את לצורכי תיקון. מפתח שנשבר בתוך הרכב או ילד שנסגר בתוך הבית, כל אלה ועוד הרבה מאוד מקרים אחרים אשר יזעיקו את אנשי המקצוע המוכשרים לכך לפרוץ את המנעול התקוע.

רב בריח הוא כבר מזמן הפך להיות אימת הגנבים והשודדים, שיטת הרב בריח מקשה לא פעם על אותם הגנבים אשר נתקלים בדלתות נעולות על ידי מנגנוני רב בריח ויודעים שמלאכת הפריצה שלהם תהיה קשה בהרבה יותר. מערכות אלו של רב בריח מאלצות גם את "הפורצים החוקיים" לפעול במקצוענות יתר על מנת להתגבר על המכשול.

פריצת רב בריח באופקים או בכול מקום בארץ היא כמובן ניתנת אך ורק למי שהוכשר לכך וקיבל את כל האישורים של המדינה לפרוץ בצורה חוקית על פי כול הכללים וללא פגיעה באתיקה המקצועית.

איך אבחר את המנעולן המתאים?

פריצת רב בריח באופקים או פריצת כספות מוטב ותעשה על ידי איש מקצוע מהאזור , שכן במקרי חירום בהם יש צורך בפריצה מהירה לחילוץ כזה או אחר מומלץ להעדיף מנעולן קרוב.

הסיבה השנייה לפיה כדאי מנעולן מהאזור היא במקרה ותהיה תקלה חוזרת לאותו רב בריח, אז לא תצטרכו לחכות זמן רב או לשלם תשלום כפול. לא סביר כי פריצת רב בריח באור יהודה תעשה על ידי מנעולן מאזור הצפון.

פריצת רב בריח באור יהודה או אם זו תהיה פריצת רב בריח באור עקיבא חשוב מאוד כי היא תעשה על ידי מנעולנים מוסמכים. לשם כך בדיוק הוקם הארגון הישראלי למנעולנים על מנת שניתן יהיה להבטיח כי פריצת רב בריח באור עקיבא תתבצע על ידי מי שהמשטרה אישרה כי הוא מתאים לתפקיד.