שכפול מפתחות לפלדלת

כמה פעמים גיליתם כי צרור המפתחות שלכם הלך לאיבוד ? כמה פעמים הזדקקתם למפתח נוסף ? שכפול מפתחות הוא לעיתים עשוי להיות חשוב מאוד ומשמעותי כי לאותה הדלת או לאותה הכספת שנרצה לשכפל את המפתח שלנו נרצה לשכפל מפתח איכותי וטוב וחשוב מכך נרצה לדעת כי שכפול המפתח יהיה מקצועי על מנת שלא נצטרך לחזור אל אותו משכפל מפתחות לתיקון המפתח.

שכפול מפתחות לפלדלת הוא שכפול שאמור להיות הרבה יותר מקצועי ועדין, חשוב מאוד כי בחירת חומר הגלם לשכפול זה יעשה על ידי איש מקצוע אשר מבין עניין . אי דיוק ביכולת הביצוע של שכפול מפתחות לפלדלת עשוי לאורך זמן לגרום לנזקים לצילינדר ובכך להביא להחלפת כל הצילינדר.

איך משכפלים מפתחות?

כאמור חשוב מאוד לבחור את המנעולן הטוב ביותר לשכפול המפתח שלכם ועל כך נעסוק בהמשך. שכפול מפתחות לפלדלת הוא שונה במקצת משכפול מפתחות רגילים . מפתחות של מגירות או דלתות רגילות מצריכות מכונת חריטה שונה וישנה יותר .

שכפול מפתחות רב בריח או פריצת רב בריח שהם מהדור החדש יותר מתבצעת על ידי מכונת חריטה מתקדמת יותר אשר יודעת לחרוט ,ולעשות את השקעים בצורה מדויקת.

כאמור לכל מפתח ישנו סדר אחר ושונה של שקעים על גבי המפתח. סדר השקעים הזה מותאם בצורה מדויקת מאוד לצילינדר של אותם המפתחות. הדיוק הוא על המילימטר, על כן על מנת שתתאפשר שיכפול מפתחות רב בריח יש צורך במפתח גלם איכותי.

לאחר שכפול מפתחות לפלדלת על ידי מכונת החריטה יש צורך בשיוף קל של אותו המפתח החדש על מנת לבטל "גרדים" שהם שבבים זעירים שנותרים על גבי המפתח החדש ובכך למעשה להבטיח שכפול מפתחות לפלדלת תקין .

שכפול מפתחות לרכבים? איפה מומלץ לשכפל?

שכפול מפתחות סופר או כל שיכפול אחר מוטב ויעשה אצל מנעולן מקצועי ואמין, שכן מפתח משוכפל לא תרצו שחלילה יגיע לידיים לא אמינות ,שכפול מפתחות סופר מוטב ויעשה אצל מנעולן שהוא חבר בארגון המנעולנים הישראלי.

שכפול מפתחות לרכבים הוא סוג של שכפול מסובך יותר שאמור להיעשות אצל מקצוען אמיתי שרכש ידע וניסיון.