שרות לדלת פלדלת

כמה זה לא נעים להיתקע מחוץ לדלת או בתוך הדירה ללא יכולת להיכנס או לצאת עקב תקלה מרגיזה של המנעול? כמה זה מעיק ומציק להיתקע מחוץ לרכב שלכם כי הדלת לא נפתחת?

לכל התקלות הללו יש כתובת אחת, מנעולן מקצועי! חשוב מכך שיהיה מנוסה וידע לאבחן את הבעיה ולמצוא עבורכם את הפתרון היעיל ביותר, המהיר ביותר והזול ביותר. לשם כך בדיוק חשוב מאוד לדעת איך לאתר את המנעולן שתוכלו לסמוך על מהימנותו ומקצועיותו.

שירות פלדלת הוא למעשה שירות שיכול להינתן או מוטב שינתן רק על ידי מי שבאמת הוכשר לכך, לצערנו בשוק ישנם המון חאפרים אשר הידע שלהם בתחום המנעולנות הוא מוגבל ביותר והפתרונות שהם יציעו ללקוחות עשויים להיות יקרים יותר ממה שבאמת נחוץ. לעיתים תיקון ושיוף קטן של המפתח יכול לפתור את הבעיה של קושי בפתיחת המנעול והפתרון שיוצע על ידי חאפר הוא החלפת כל הצילינדר.

שירות לפלדלת חשוב שיתבצע על ידי מי שהוכר כחבר בארגון המנעולנים הישראלי משום שמנעולנים מקצועיים מחויבים לכללי האתיקה המקצועיים .מנעולן הוא זה אשר המפתח לרכושכם נמצא בידיו, המפתח של הכספת נמצא בידיו והמפתחות של הדברים היקרים ביותר לכם נמצא באחריותו. על כן חשוב להבטיח כי תסמכו במאה אחוז על המנעולן אותו בחרתם לתת לכם שירות.

איך בוחרים מנעולן

שירות לפלדלת הוא כאמור רק חלק אחד מהתיקונים והחילוצים אליהם נשלחים ונקראים המנעולנים. על מנת להימנות עם חברי ארגון המנעולנים הישראלי יש צורך בעמידה במספר קריטריונים.

הקריטריון הראשון הוא כאמור הקריטריון המקצועי. פריצת פלדלת או פריצת דלת מטעם הארגון יעשה רק על ידי מנעולן אשר רכש את ידיעותיו המקצועיות במרכז לימוד מסודר ומוכר.

מנעולן שרוצה להיות חבר בארגון המנעולנים ולהעניק שירותי פריצת פלדלת מחויב להתמקצע לפחות חמש שנים, זהו למעשה הקריטריון אשר מבטיח כי כל מי שיהיה ברשימת המנעולנים של הארגון יהיה מספיק מנוסה להעניק שירות לפלדלת איכותי.

קריטריון חשוב נוסף אומר כי כל נותן שירות לפלדלת יהיה בעל עבר נקי ולשם כך יציג תעודת יושר מהמשטרה .