פורץ

מה הדבר הראשון שיעלה בראשכם כאשר תתקלו בפורצים? האם יתכן כי ישנם אנשים טובים שהם פורצים?

התשובה לשאלה השנייה היא בפרוש כן, ישנם אנשים אשר פריצת מנעולים זה הוא המקצוע שלהם ומתפקידם לתת שירות של פריצת רכב לטובת הציבור ולעזרתו. פריצה נחשבת בעיני רבים כמקצוע הלקוח מעולם הפשיעה ומעולם הסרטים ההוליוודיים אשר בהם מוצגים הפורצים כשודדי דירות וגנבי כספות, אולם מסתבר כי ישנם הרבה מאוד אנשים אשר נעזרים בשירותיהם של הפורצים.

אם במקרה תזדקקו לשירותיו של פורץ בבית שמש אז מה היא הדרך הטובה ביותר לאתר את איש המקצוע המתאים ביותר לפריצה של המנעול שלכם? כאמור בימינו ניתן לאתר באינטרנט את כול בעלי המקצוע בלחיצת כפתור אחת. פורץ בבית שמש שהוא אכן ראוי ומוסמך ניתן למצוא בארגון המנעולנים הישראלי.

למה דווקא בארגון המנעולנים הישראלי?

ארגון המנעולנים הישראלי לקח על עצמו לקדם את התחום הזה ולמנף אותו, אם תחפשו פורץ בבני ברק או בכול מקום אחר בארץ סביר להניח כי לא תהיה לכם בעיה אמתית למצוא , אך פורץ בבני ברק שיגיע אליכם דרך ארגון המנעולנים הישראלי תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אותו איש מקצוע הוא אכן מקצועי ועמד בכול הקריטריונים.

מה הם הקריטריונים על מנת להיות חבר בארגון?

ארגון המנעולנים הישראלי קבע כי על מנת להיות חבר מן המניין בארגון יש צורך בראש ובראשונה לעבור כמובן הסמכה מלאה על ידי בית ספר מוכר למנעולנים בכדי לרכוש את כל הידע הנדרש על מנת להיות מנעולן ברמה גבוהה.

חשוב לארגון המנעולנים כי אם לקוח כזה או אחר ירצה להזמין פורץ בבת ים או בחולון ידע אותו הלקוח כי איש המקצוע אשר הזמין הוא בעל עבר נקי וללא דופי, וקיבל אישור על כך ממשטרת ישראל. הארגון יאפשר אך ורק למנעולנים שהם מקבלים על עצמם את כל כללי האתיקה המקצועית להיות חברי הארגון.

עוד ידע הלקוח כי פורץ בבת ים יהיה מקצועי ומנוסה. רק אחרי שעבד ורכש ניסיון של חמש שנים יוכל להשתייך כחבר מן המניין הארגון.

חשוב להבין כי השתייכות לארגון משמעותה כי המנעולן עבר הכשרה והשתלמויות מקצועיות ברמה גבוהה.